Az idei csapatbajnokságra 31 egyesület 75 együttesben közel 300 gyermeket nevezett a selejtezős versenyre, így hatalmas harc volt a november 30-i döntőbe kerülésért.

Ma estére tisztázódik, kik állhatnak fel a dobogóra. 

Íme a finalista csapatok névosra és összeállítása.

 

Számos klub több csapatot is indított, de a legtöbb együttest a Dunakeszi (6), a PVTC (6) és az MTK-BTC (5) állította ki. Az MTK-BTC volt közülük is a legeredményesebb, az öt gárdájából három be is jutott a döntőbe, a PVTC egy csapatot indíthat a fináléban, míg a dunakeszisek nem jutottak tovább.

Az MTK-BTC-hez hasonlóan a Tenisz Műhely is három csapatot juttatott a döntőbe, náluk ráadásul az arány 100%-os, hiszen három csapatot indítottak, a többi továbbjutó egyesület pedig 1-1 csapattal képviselteti magát a döntőben.

LÁNYOK

Tenisz Műhely, Budapest (Simon Amanda Vanda, Nagy Ramóna, Magyar Berta Róza, Ipacs Panni, Beviz Lujza,Kristyán Fanni)

Pillangó TC Rózsaszín pillangók, Budapest (Boros Hanna, Ritócz Lili Anna, Anga Ágnes Katalin, Lehoczky Noémi, Tóth Nadin Liliana)

Optofit SE, Vác (Sziklai Zita, Takács Luca, Sziklai Eszter)

MTK-BTC, Budapest (Herédy Cziráky Annaróza, Markovits Mirabell, Mazán Alíz, Sávolt Karolina, Horváth Boglárka, Pallós Lotti)

Fortuna SE, Budapest (Bertók Nelli, Séllei Anna, Földi Petra, Kátai Luca Sára)

Alfa TI, Budapest (Jánosik Liliána, Kovács Emese, Szabó Flóra)

FIÚK

MTK-BTC 1. , Budapest (Korcsok Konrád, Pánczél Erik Álmos, Posztl András, Sávolt Dorián, Hévizi Dániel)

MTK-BTC 4., Budapest (Herédy-Cziráky Aurél, Csernobrovkin Nyikolaj, Almai Dávid, Rátonyi Péter, Varga Sámuel, Majsitz Leon Lajos)

Tenisz Műhely 1., Budapest (Balázs Dávid, Ujházi Bence, Forró Dániel, Deli Vejke, Ivan Savgira, Mikhail Sergeev)

Tenisz Műhely 2., Budapest (Kristyán Ádám, Ferenczi Keve, Jósvai László, Csiszár Nimród, Nagy Richárd, Schmidinger Dániel)

Golden Ace, Budapest (Anda Gergő, Vigh Dániel, Valkusz Márk, Kacskovics Balázs)

Jogging Plus, Kiskunfélegyháza (Rekedt-Nagy Zoltán, Farkas Máté, Tarjányi Balázs, Horváth Döme)

Városmajori TK, Budapest (Somogyi Vince, Somogyi Ábel, Lizsicsár Csanád)

Sarkadi Lendületes Fiúk (Major Zsombor, Mokán István Damján, Kajári Kende, Endrész Richárd)

Balatonfüred 1. (Felhőfalvi András, Lipp Máté Lőrinc, Felhőfalvi László)

PVTC kék, Pécs (Spitl Tamás Bence, Bányai Zalán, Simon István)

Panakor TK, Győr (Szabados Gellért, Molnár Márk, Milcsarek András, Máthé-Nagy Benedek, Vörös Kristóf)

Match-Point 1., Budapest (Olasz Botond, Shan Nan, Olasz Domonkos)

Pasarét TK 2., Budapest (Paragi Csongor, Gyüre Áron, Tóth Gergely Ágoston, Sághy Bálint Benedek)

FaLang translation system by Faboba
A tenisz-palya.hu évkönyve – 2019

Pályakereső