A havas Hargita mesemondója

Az egyik legismertebb játékvezetőnk és versenybírónk a 2020-as visszavonulása után korábbi "titkos" pályája felé fordult.

Benedek M. Elek ízes hangú, remek írásait immár rendszeresen olvashatjuk a Facebook-posztjain, megjelent két irodalmi kötete is, s kiadásra vár a teniszbírói pályafutását összegző könyve.

Barátságos csapatmérkőzésre kaptak meghívót Ausztriába a Tenisz Műhely U12-es legjobbjai .

A hagyományos Spring Bowl G2-es ITF-juniortorna eredményhirdetésén is köszöntötték a magyar fiatalokat.

Élményekkel és tapasztalatokkal gazdagon térhettek haza a TM teniszezői.

Kántor Anna (Juhász Gábor tornaigazgató mellett) párosban aranyat, egyesben ezüstöt nyert

A XV. ETC kupán Kántor Anna volt a legeredményesebb magyar teniszező, hiszen párosban aranyat, egyesben ezüstöt nyert.

A fiú döntőkben is érdekeltek voltunk, Gubi Trisztán, valamint a Kisantal Botond, Sávay Zalán kettős révén.

Újraélesztés a Miskolci Egyetem teniszcsarnokában: a defibrillátor és a játékostársak életet mentettek.

Teniszezés közben lett rosszul egy 65 esztendős játékos.